З 9 березня закладам освіти Львівщини рекомендують перейти на дистанційне навчання

У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації на Львівщині провели позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС).

Про картину захворюваності доповів керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис. За словами чиновника - упродовж останніх 2 тижнів ситуація із захворюваністю стрімко погіршується. Так, сьогодні у кожної 2-3 людини на Львівщині, яка тестується, позитивний результат на ковід. Окрім цього, збільшується як кількість викликів швидкої медичної допомоги до людей з підозрою на ковід, так і кількість госпіталізованих в медичні заклади області.

Зокрема, станом на 5 березня завантаженість ліжкової мережі медичних закладів області становить майже 43% на противагу майже 30%, які були ще два тижні назад.

Як додав Орест Чемерис, проблеми з оптимізацією мережі медичних закладів наразі немає, адже понад 90% ліжкомісць забезпечені киснем, проте тенденція захворюваності є тривожною.

За словами департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олега Паска, зростає захворюваність і серед дитячого населення області.

Відтак, за підсумками засідання комісії закладам загальної середньої, позашкільної, фахової передвищої та вищої освіти незалежно від форми власності, крім закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти з 9 березня рекомендують перейти на віддалений режим навчання.

Окрім цього, з 15 березня рекомендують розпочати канікули здобувачам загальної середньої освіти.

Зазначимо, що Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) оновило розподіл на карантинні зони. Згідно з ним Львівську область віднесли до «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки.

Додамо, у Львові вирішили розгорнути два тимчасові госпіталі для лікування хворих на Covid-19. Таке рішення 5 березня прийняли на засіданні міського штабу протидії коронавірусу. Місця розташування цих госпіталів у мерії наразі не розголошують.