Із 26 ковідних медзакладів Львівщини – працювати залишаються 16! Серед них і Стебницька лікарня

2 червня Львівська облдержадміністрація скерувала до Міністерства охорони здоров’я України погодження щодо зміни переліку ковідних закладів на Львівщині. Мова іде про закриття певних ковідних відділень. Це пов’язано із тим, що в Україні загалом та на Львівщині зокрема спостерігається зниження захворюваності та госпіталізацій хворих на COVID-19. Зважаючи на це виникла потреба в оптимізації мережі лікарень та затвердженні нових маршрутів пацієнтів з COVID-19.

За інформацією пресцентру ЛОДА - у переліку ковідних закладів залишать Львівську лікарню швидкої медичної допомоги, Центр легеневого здоров’я, Львівську обласну інфекційну лікарню, Львівський госпіталь ветеранів воєн та репресованих, тобто, великі госпітальні бази, де облаштовано більше 170 ліжкомісць для хворих на коронавірус та ОХМАТДИТ для госпіталізації дітей.

Щодо районних закладів охорони здоров’я, то в переліку ковідних і далі працюватимуть: Кам'янка-Бузька ЦРЛ, Сокальська ЦРЛ, Стебницька МЛ, Стрийська МЛ, Жидачівська МЛ, Перемишлянська ЦРЛ, Рудківська лікарня, Пустомитівська ЦРЛ, Новояворівська РЛ ім.Ю.Липи.

Інформацію про те, що Стебницька міська лікарня залишається й надалі працювати опорним закладом на Дрогобиччині підтвердив і керівник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба під час зустрічі із журналістами 5 червня у стінах Дрогобицької міської ради. За його словами – стебницькі медики здобули неабиякий досвід у боротьбі із ковідом та лікуванням ковідних пацієнтів.

Із 26 ковідних медзакладів Львівщини – працювати залишаються 16. Серед них і Стебницька лікарня. Окрім цього Стебницькій лікарні вдалося підписати ковідний пакет із Національною службою здоров’я України", - наголосив головний медик міста.

Додамо, станом на 5 червня за словами Володимира Чуби у Стебницькій лікарні в стаціонарі перебуває 32 пацієнтів, яких лікують від ковіду.