Львівський обласний музично-драматичний театр імені Юрія Дрогобича нещодавно відлунював піснями, жартами та танцями. Уся річ у тому, що колектив театру, представники влади, депутати та колеги художники вітали із 60-річчям талановитого, творчого та обдарованого митця, заслуженого художника України, головного художника театру Ярослава Даниліва.
Урочистості розпочали із творчих номерів театралів, які для ювіляра підготували і виконали відомі багатьом українські хіти «Край, мій рідний край», «Червона рута», «Ти признайся мені» та інші.
Відтак на сцені театру, для ювіляра, поставили міні сценку, яка зображала творчий процес митця, його художню майстерню та сокровенний момент творення його полотен.
Гарний настрій ювіляру дарували і вдалими жартами, танцями та побажаннями.
Як підкреслив директор театру Микола Гнатенко, творча співпраця Львівського обласного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича із Ярославом Данилівом розпочалася ще у 1984 році.
Від імені Львівської обласної ради найщиріші зичення ювіляру та почесну грамоту за професіоналізм і творчість Ярославу Даниліву урочисто вручив депутат Львівської обласної ради – Сергій Оленич, який побажав ювіляру довгих років життя та гармонії із світом прекрасного.
Почесну грамоту від Дрогобицької міської ради за творчі досягнення та промоцію міста через полотна – ювіляру вручив під оплески присутніх міський голова Дрогобича Тарас Кучма разом з депутаткою міської ради та радницею Світланою Маменькою.
Творчий вечір завершили спільним виконанням «Многая літ» ювіляру.
Додамо, Ярослав Данилів уродженець села Почаєвичі Дрогобицького району (8 вересня 1962 р.). Живописець, графік, сценограф, майстер художньої кераміки. Творчість Ярослава Даниліва вражає розмаїттям тематики і стильних планів, художнику підвладні декоративне бачення, символічно-абстрактні сюжети і філософське розуміння цього світу.
Роботи митця експонувалися на багатьох виставках в Україні, Кореї, Японії, Швеції, Болгарії, Німеччині, Австрії, Китаї, США, Іспанії. Полотна митця зберігають – Міністерство культури України, Національний музей (Львів), Національна бібліотека Іспанії (музей Гойї), Міністерство культури Китаю, музей А. Матісса (Париж), музей І. Франка (с. Нагуєвичі).