Для кожної в’язальниці вибір ниток для в’язання - це нескінченна «проблема», яка супроводжує відвідування улюбленої галантереї. Існує багато видів пряжі, про більшість з яких ви, напевно, навіть не чули. Якщо ви хочете купити пряжу для вязання, то загальної схеми ви не знайдете - все залежить від того, що ви хочете в'язати.
Пряжа для в’язання гачком - види
Ключове рішення у світі в’язання - це правильна пряжа для вашого проекту. Тому спочатку вирішіть, що ви хочете робити з аксесуарами для в’язання, а потім виберіть правильний тип і колір мотка. Нитки можуть бути різної товщини, але зазвичай їх можна розділити відповідно до матеріалу, з якого вони виготовлені.
Натуральна пряжа - тваринного або рослинного походження
Шерсть - перш за все, ви вказуєте на домінуючу пряжу природного походження, яку любить більшість з вас. Тому варто знати, що шерсть - це один з видів пряжі, а не загальна назва виробу. Вовняна пряжа присвячена осінньо-зимовим виробам. Завдяки своїм властивостям вона дуже тепла, а проекти з неї не дозволять вам замерзнути. Існує кілька видів вовни, оскільки її отримують від різних тварин, це:
- Овеча шерсть - можна зустріти різновид вовни, назва якої говорить про походження овець.
- Козяча шерсть - одна з найдорожчих ниток на ринку. Елегантний кашемір - це козяча шерсть, вироби з нього зазвичай ексклюзивні і рідше доступні. Крім того, козячу шерсть також використовують для виготовлення мохеру, що рекомендується для шарфів - вона характеризується легкою і теплою структурою.
- Шерсть альпаки - вона виготовлена з ніжних мотків пряжі з іншими добре підібраними волокнами, щоб вона була м’якою і надзвичайно ніжною весь час.
- Кроляча шерсть - також відома як ангора - дуже ніжна і все частіше купується для різного рукоділля.
Бавовняна пряжа - основний вид рослинної пряжі, також одна з найпопулярніших у галузі натуральної пряжі. Бавовна рідко викликає алергію, і її найважливішими рисами є:
- делікатність,
- м’якість,
- універсальність.
Бавовняний одяг ідеально підійде для літа або теплої весни.
Льняна пряжа - досить незвичайна в житловому гардеробі. Її також використовують, переважно в літній сезон, тому що одяг з неї «дихає».
Синтетична пряжа - акрил, поліестер та різні суміші
Синтетична пряжа - у неї є свої плюси та мінуси, в'язальниці іноді скаржаться на неї, але тим не менше вона є найпоширенішою пряжею в галантереї. Безсумнівно, вона доступна за ціною і доступна у досить широкій колірній гамі.