Комод - універсальне рішення для будь-якого приміщення в будинку, але особливо органічно ці меблі будуть виглядати в інтер'єрі спальні. Висувні ящики ідеально підходять для зберігання речей, яким не потрібна вішалка, а також використовуються для аксесуарів, рушників, косметики, білизни та інших дрібниць. Завдання покупця правильно підібрати виріб під інтер'єр приміщення.

Як обрати дизайн комоду під вашу спальню

Щоб органічно вписати новий предмет меблів в інтер'єр кімнати, їх повинен об'єднувати єдиний стиль. Залежно від напрямку оформлення вашої спальні слід обирати і комод. Розглянемо основні характеристики меблів на найпоширеніших видах інтер'єру:

  • Еко-стилі. Комод у цьому напрямку дизайну, безумовно, зроблений тільки з натуральних матеріалів. Найчастіше він просто дерев'яний, при цьому дерево не лакують і не фарбують, намагаючись зберегти його первозданний вигляд. Іноді конструкції можуть зустрічатися елементи текстилю, наприклад, мішковини.

  • Арт-деко. У такому інтер'єрі переважають глянцеві поверхні. Головним матеріалом для комоду залишається дерево, акцент робиться на форму та колір. Арт-деко обирає м'які плавні лінії та вигнуті ніжки. Меблі можуть бути пофарбовані у чорний або фіолетовий колір і оздоблені позолоченою фурнітурою.

  • Сільський або кантрі. Для цього дизайну характерно грубе, необроблене дерево та натуральна шкіра. Максимум із аксесуарів – це ковані ручки.

  • Модерн любить практичність та функціональність, але м'яку. Тому кути вашого комода мають бути закругленими. Колірна гама - спокійна та стримана. Перевага надається натуральним відтінкам.

  • Хай-тек. Металеві поверхні поєднуються зі склом, пластиком і деревиною. Акцент комода буде зроблено на його оригінальну форму. Наприклад, це може бути не цілісна конструкція, а розбита на кілька секцій, що кріпляться до стінки і мають зазор вільного простору між собою.

  • Лофт обов'язково має бути з патиною. Щоб підкреслити оригінальність цих меблів, його можна декорувати старими дорожніми номерами, декупажем або металевими вставками.

Великий асортимент комодів дозволяє сьогодні підібрати ідеальну модель для будь-якого стилю інтер'єру.

Де зручно розташувати комод у спальні

Саме спальня – найпопулярніше місце для встановлення комода. Оптимально розташувати меблі біля стіни, але якщо кімната велика комод можна використовувати для зонування приміщення.


Зрозуміло, що всередині меблів зберігатимуться не тільки речі з гардеробу, але й різні дрібні предмети, косметика, парфумерія, тому комод можна використовувати як альтернативу туалетному столику, зверху до нього кріпиться ще й дзеркало. В такому випадку дуже важливо, щоб комод розташовувався біля стіни з вікном, тоді освітлення буде максимально вдалим.

Якщо ви вирішили купити модель з нестандартною висотою, то низькі комоди для спальні цілком легко можуть зайняти місце банкетки, біля ліжка.

Стандартні моделі можна ставити окремо або впритул до шафи, імітуючи одну цільну конструкцію.

Скільки коштує сучасний комод

Ціна на комод залежатиме від дизайну, впізнаваності компанії-виробника, якості фурнітури, але найбільше на вартість впливає матеріал.

Найбільше бажаючих купити комод із дерева. Дерев'яні меблі славляться своєю міцністю та надійністю. Такі предмети купуються не на один рік, тому намагайтеся, щоб його дизайн був максимально універсальним. Моделі представлені у діапазоні 1900-10 0000 грн.

Якщо ви не хочете ризикувати та платити великі гроші за дерев'яні меблі, зверніть увагу на моделі із МДФ та ДСП. Це хороша, але не завжди надійна альтернатива натуральному масиву. Ціни на такі комоди варіюються від 1300–60 000 грн.

Комоди з металу часто можна зустріти в сучасних інтер'єрах, де як основний стиль був обраний хай-тек. Ціни стартують від 3000 грн і доходять до 20 000 грн.

Також комоди можуть бути плетеними із лози або ротанга. Такі меблі найчастіше зустрічаються в оформленні заміських будинків або на дачі, але любителям тепла, затишку та екологічності нічого не заважає встановлювати їх і в міських квартирах. Вартість 8000–40 000 грн.

Логічно, що є і комбіновані моделі, що поєднують у собі відразу кілька матеріалів, наприклад, для стилю лофт, добре підійде дерев'яний комод у металевій рамі.

Висновок

А тепер відповімо на запитання, скільки коштує комод? Якщо враховувати діапазон цін на ринку, то середня ціна становить приблизно 50 000 грн, однак ми взяли до уваги обсяги товарів у кожній категорії та зробили висновки, що найбільше продається та купується комодів у діапазоні 5000-15 000 грн. Серед цього асортименту можна знайти предмети для різних стилістичних оформлень та абсолютно з будь-яких матеріалів.