Досконале володіння англійською обіцяє безліч переваг. Це стосується не тільки професійної діяльності, а й безумовно допомагає в особистому житті. Саме тому багато охочих до опанування нової мови все частіше переходять за посиланням englishblog.com.ua, щоб в черговий раз поринути у нові пригоди, пов’язані з особливостями лексики чи англомовного сленгу. Щоб досягти найкращих результатів та навчитись безперешкодно спілкуватись нарівні з носіями мови, знадобиться багато сил. Саме тут на перший план виходить мотивація вивчення англійської мови як один з вирішальних факторів, що дозволить забезпечити регулярність процесу та зробить його цікавим і захопливим.
Дуже хочу вивчити англійську, але щось заважає
Як заставити себе вчити англійську невимушено та з задоволенням? Багатьох людей, які прагнуть розпочати з нуля, насамперед лякає обсяг підручника та невизначеність зі своїми можливостями. Тоді слід згадати, що секрет успіху часто полягає в правильно зазначених цілях та бездоганній організації навчального процесу. Не потрібно одразу зазіхати на Advanced, якщо англійська потрібна лише для того, що більш-менш спокійно спілкуватися в англомовному оточенні під час нетривалих поїздок за кордон. В іншому випадку всі заходи мають шанс перетворитися на незрозумілі та безрезультатні перегони.
Інколи майбутні учні полюбляють якнайдовше відтермінувати початок. В таких ситуаціях слід проаналізувати, що саме зупиняє:
- побоювання кардинальних змін;
- невдалий попередній досвід;
- звичайна повсякденна втома.
Якщо буде ліквідовано негативні фактори у вигляді невизначених термінів, недоброзичливого оточення або неконкретної мети, то впродовж короткого проміжку часу все складеться само по собі.
Мотивація вчити англійську: прості методи інколи впливають вкрай позитивно
Деяких людей вмотивовує на регулярні заняття з опанування англійської мови доволі просте самостійне тестування. Для початку слід відповісти на звичайне питання: навіщо мені вивчати мову? Але основний нюанс подібного іспиту полягає в тому, що на першій відповіді не зупиняються, а продовжують уточнювати, наприклад:
- Задля чого мені потрібне вільне володіння? – Бажаю невимушено спілкуватися з жителями англомовних країн.
- Навіщо мені балакати з іноземцями? – Щоб якомога частіше вирушати за кордон або оселитись там.
- Навіщо потрібно від’їжджати за кордон чи жити там? – Задля свободи, спокою та незалежності від інших.
Інколи магічного впливу завдає мотивація для вивчення англійської мови у вигляді елементарних атрибутів, що повсякчас нагадують про особистий намір:
- листівки;
- мотиваційні плакати;
- заставки на мобільному пристрої.
Якщо навчальний процес відбувається у групі, то обов’язково слід знайти однодумця, який активно заглибився в англійську та вже чогось досяг. Таке інтерактивне навчання у вигляді регулярного спілкування з обізнаною людиною дозволить відчути впевненість та позбавитись багатьох власних недоліків.
Суттєвим фактором, що здатен вплинути на мотивацію вивчення англійської мови, є формат навчання.
Найкраще, коли обраний заклад здатен запропонувати якомога цікавіші та різнопланові методики, а студент повсякчас змінює активність: зачитує написане англійською, записує на диктофон та прослуховує власну вимову, будь з ким ділиться враженнями та емоціями на англійській.
Багатьох здатні вразити найперші результати. Коли поступово відстежується помітний прогрес, то навчання перетворюється на дещо цікаве. Згодом людина вже з нетерпінням очікує на черговий візит до онлайн-школи чи репетитора, щоб ще більше вдосконалити власні навички та відчути нестримне наближення до омріяної мети.