Новини компаній
09:22, 28 вересня 2022 р.
Вибір мансардних вікон для котеджу
Новини компаній
Багато хто віддає перевагу будинкам з мансардою. По-перше, це додаткова корисна площа, яку можна використовувати. По-друге, тут можна облаштувати як затишну спальну кімнату, так і творчу майстерню, робочий кабінет. Головне – надійно утеплити приміщення та зробити ремонт.
Але є ще дещо, без чого неможливо обійтись. А саме – мансардні вікна. Вони потрібні для того, щоб у приміщенні не було темно, а також – створювалась природна вентиляція, потрапляло свіже повітря. Та як же вибрати вікна, які повністю відповідають заданим критеріям? Тут потрібно враховувати і характеристики будівлі, і різновиди вікон, які пропонуються на сьогоднішній день. Зокрема, існують моделі для різних видів даху:
- Для даху з нахилом під певним кутом;
- Вертикальні;
- Для пласких дахів.
Тобто орієнтуються, перш за все, на конструкцію даху.
Якими бувають мансардні вікна
Взагалі, мансардні вікна мало чим відрізняються від звичайних. Проте все ж таки існує одна відмінність. Вона полягає у способі відкривання стулок. Згідно з цією властивістю розрізняють:
- Підвісне – відкривання здійснюється на зовнішню сторону, при цьому механізмом відкривання слугує вісь у верхній частині рами;
- Середньо-поворотне – при відкриванні частина конструкції виходить назовні, а інша частина залишається всередині приміщення. Вісь розташована по центру рами;
- Комбінований тип – використовуються обидва способи, завдяки чому дані моделі вважаються найбільш універсальними.
Також, як і у звичайних вікнах, в мансардних взагалі може бути не передбачене відкриття. Тобто це глухі конструкції, які потрібні лише для проникнення сонячних променів. Натомість вентиляція здійснюється через вентиляційну систему. В такому варіанті є свої переваги та недоліки, а вибір ґрунтується на регіоні проживання. Тобто для південних областей краще встановлювати мансардні вікна, які відкриваються, аби заходило свіже повітря, інакше вентиляційній системі доведеться працювати постійно. А ось для північних регіонів, для яких характерні постійні опади, можна зупинитись на глухій конструкції.
При виборі профілю, передусім, звертають увагу на матеріал виготовлення. Наразі існує два варіанти:
- Класичний дерев’яний – екологічно чистий, більш затишний та естетичний. Проте потребує регулярного догляду, та й дешевим таке рішення складно назвати;
- Пластиковий – мабуть, він користується найбільшим попитом. Це дешево, просто, не потрібно доглядати, більш високий рівень захисту від вологи. З іншого боку вибір кольорових рішень значно менший.
Що ж вибрати – дерево чи пластик? Тут варто орієнтуватись на власний бюджет та наявність часу для догляду за вікнами. Одна справа – просто помити вікно (і по цьому пункту пластик виграє), зовсім інша – фарбувати та покривати лаком. Навіть якщо для цього будуть найматись спеціалісти, це все ж таки додаткові витрати. Втім, коли бюджет зовсім обмежений, але потрібна якісна покрівля та покрівельні матеріали, evrokrovlya.com.ua стане в нагоді.
Яке скло краще вибрати
Щодо скла, то тут все досить просто. Зараз виробники пропонують або загартоване скло, або триплекс. Перше здатне витримувати сильні механічні пошкодження, а якщо й розбиваються, то уламки не мають гострих кутів, не здатні поранити.
Друге – триплекс, виготовляється за рахунок склеювання двох скляних полотен до плівки. Якщо таке скло розбити, то уламки залишаться приклеєними на плівку, не розлетяться по приміщенню.
Обидва варіанти чудово підійдуть. Головне, щоб був один з них. А ось від звичайного скла краще відмовитись, бо, враховуючи місцерозташування вікон, уламки при розбитті можуть потрапити на голову.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
17 грудня
ТОП новини
Оголошення
10:43, 17 грудня
09:59, 17 грудня
live comments feed...